In their last moments, people show you who they really are.
- Joker

♥Moje výtvory♥

Tom and Chris

9. července 2012 v 14:09
Tak tyhle dva mám momentálně na tapetě svého počítače! :) Po shlédnutí The Avengers a následně Thora jsem si je neuvěřitelně zamilovala! :)
Co se týče grafického provedení, tak to není vůbec žádný zázrak, ale tak jsem to chtěla! :)

Cato and Clove

30. dubna 2012 v 18:59
Tak zase něco z mé tvorby! :) Tentokrát s Catem a Clove a vlastně Alexem a Isabelle! ♥ :)

Alex on fire!

16. února 2012 v 19:00
Protože ty nové fotky jsou naprosto boží (kdo neviděl, okamžitě se koukne zde!), nemohla jsem odolat a musela jsem si ihned změnit tapetu na mobilu :D A protože moje milé Blackberry má trošku jiné rozměry, musela jsem pozměnit i rozměry té fotky :D A tak mě napadlo, že tý fotce dám jiné pozadí...a samozřejmě nepřicházelo v úvahu žádné jiné pozadí, než s ohněm! ;D
No a toto je výsledek...pěkné, že? :)

Triad necklace, Deathly Hallows necklace and Mockingjay

14. ledna 2012 v 13:29
Takže přináším vám jednu moji fotku :) Vyfotila jsem si Triad, Relikvie s Mockingjayem, znaky mých největších oblíbenců :D ;)

The Hunger Games wallpaper by me

29. října 2011 v 12:40
Tak abyste neřekli, tak já jsem taky něco udělala...:D A to tapetu si na pc;)
Tohle by také nebylo špatné jako design...ale ten udělám asi trošku jinak...;) Zase nějak kombinovaně;) :DRafael Nadal

25. září 2011 v 15:29
Tak zase tu je nějaká ta tvorba!:) Je to trošku odlišné od mých výtvorů...ale dělala jsem to jako dárek na vytisknutí a měla jsem k dispozici mnoho fotek, tak jsem se snažila jich tam dát co nejvíc;)
A musím říct, že jsem moc spokojená!:) A co vy na to??:))

Blend with Fred and George

9. září 2011 v 18:59
Toto bylo (nebo je) původně děláno jako design...ale ne pro mě. No už jsem ho udělala před týdnem a ta, pro kterou je se ještě neozvala...takže to zatím je takhle:) Doufám, že to spatří světlo světa i jako komplet design;):D
Já jsem s tím spokojená a co vy??;)

Deathly Hallows and Mockingjay on fire

26. srpna 2011 v 10:10
Tak tady přináším takový jeden výtvor;) Ale abych to uvedla na pravou míru...toto je jenom příprava...a příprava na co?? Toto je podklad po budoucí design...tak abyste měli nějakou představu...teda já sama o tom ještě přesnou představu nemám...uvidíme co nám přinese neděle, případně pondělí...:D:))
Tak co si o tom myslíte??:))

Wallpaper with Ranger's Apprentice

21. srpna 2011 v 15:49
A další výtvor;) Tentokrát s Ranger's Apprentice aneb česky Hraničářův učeň:) To je velmi dobrá knižní série;) Já jsem zatím přečetla první čtyři díly a opravdu se mi to moc líbí, opravdu jsem unešena;);) A za to musím poděkovat hlavně Radusch, která o tom napsala na svém blogu;) Stojí to vážně za přečtení, v tom máte mé slovo;)

A na tento wallpaper jsem použila 3 oficiální wallpapery, které se nachází na ofiko stránkách;)
Tak snad se bude líbit!!:)) Jakožto tapeta na pc to vypadá podle mě fakt dobře...už jsem to zkoušela:D;) Ale samozřejmě musíte mít vhodné rozměry obrazovky...:D

My blend with Jeremy

21. srpna 2011 v 15:39

Tak...zase jsem něco vytvořila...:D Zase mě to začíná bavit...já to mám vážně jak na houpačce...jednou mě to baví, pak ne, pak zase jo...nojo...aspoň, že tak...:D
Tentokrát jsem udělala blend s Jeremym Sumpterem:)) A že se ptáte kdo že to je??? Tak asi vám nejvíce řeknu tím, že to je ten co hrál Petera Pana;)...Tak už víte, doufám;);)
A myslím, že se mi to celkem povedlo....ale řeknu vám, že ořezávat mu vlasy...no to je teprv dobrodružství...:D:D

 
 

Reklama