In their last moments, people show you who they really are.
- Joker

Duben 2011

AnnaSophia Robb-Info

6. dubna 2011 v 18:17 ♥AnnaSophia Robb-info♥
AnnaSophia Robb se narodila v roce 1993 do početné rodiny. Vyrůstala ve městě Denver v Coloradu. Již odmala byla velmi nadaná. Věnovala se zpěvu a různým druhům tance (Jazz, Hip-Hop, Breakdance nebo Irským tancům). Na svůj mladý věk vystudovala velmi náročnou Christian School v rodném Coloradu.

Už od dvanácti ji její matka a agentka v jedné osobě začala přihlašovat na různé konkurzy. Přes několik nevýrazných rolí si jí všiml až režisér Tim Burton a nabídl ji vedlejší dětskou roli ve svém velkolepém filmu KARLÍK A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU. Zahrála si zde nafoukanou Violet Beauregarde. Další role přišla opět ve filmu pro děti. Byl jím MOST DO ZEMĚ TERABITHIA, kde ztvárnila hlavní postavu Leslie. Film měl úspěch hlavně u dětského publika a přinesl jí relativní popularitu. O pozornost dospělého publika bude usilovat po boku oscarové Hilary Swank v hororu KRVAVÁ SKLIZEŇ.

Na plánu má do budoucna samé filmy pro dospělé. Například snímek Douga Limana JUMPER nebo drama FERRIS WHEEL, ve kterém si zahraje s další oscarovou herečkou Charlize Theron. Kromě filmu zkouší štěstí i ve světě modelingu (pracuje pro značky Jigsaw London nebo TRAD).

Ve volném čase ráda poslouchá Black Eyed Peas, čte, plave, lyžuje, surfuje, jezdí na snowbordu, zpívá (nazpívala titulní píseň k Mostu do země Terabithia) a dívá se na filmy (mezi její nejoblíbenější patří trilogie Pán Prstenů a Tlumočnice).

Momentálně se učí plynně Francouzky. Mezi její vzory patří Nicole Kidman, Meryl Streep a Johnny Deep. AnnaSophia se považuje za nejvýraznější a nejtalentovanější dětskou herečku dneška. Už teď patří mezi osobnosti jako Dakota Fanning nebo Haley Joel Osment. Zřejmě jí čeká vážně úspěšná budoucnost.


Alexander Ludwig-info

6. dubna 2011 v 18:14 ♥Alexander Ludwig-info♥
Toto je prozatímní životopis budu se snažit opatřit brzy jiný=))
Je nejstarší ze čtyř sourozenců, má dvě sestry a bratra. Exceloval ve filmu - Probuzení tmy, kde ztvárnil hlavní roli Williema. Oslavil při natáčení Útěku na Horu čarodějnic šestnácté narozeniny. Mezi dárky, které od štábu a hereckého týmu dostal, byla také akustická kytara od Dwaynea Johnsona, který je sám nadaným hráčem. Ludwig se už navzdory svému věku profiluje jako jeden z nejnadanějších mladých hollywoodských talentů.

Do zábavního průmyslu vstoupil v deseti letech, kdy se zúčastnil svého prvního konkurzu na televizní reklamu. Vbrzku následovaly role v celé řadě rodinných filmů, mimo jiné též ve filmech Eve and the Firehorse, MEP - Mimořádně Extrémní Primát, Air Bud: Fotbalista roku či Plácek III.


Asi tu nastanou menší změny=)

4. dubna 2011 v 21:38 ♥Oznamy, zážitky...♥
Tak tozhodla jsem se udělat Mega rekonstrukci:D
A prosím aby ste si to přečetli=))
Ne kvůli tomu že bych tu měla napořádek nebo tak, ale kvůli tomu, že jsem chci zavést nějaké další rubriky=) Protože poslední dobou nacházím stále další a další nové věci jako jsou knížky, filmy a tím pádem i herci, které jsem si velmi oblíbila=) A řekla jsem si proč se o to nepodělit i s vámi=) Nevím jestli se všem budou zamlouvat všechny věci, které jsem přidám, ale už teď doufám, že tu mezi vámi najdu pár spřízněných duší aspoň v nějakých věcech=))
A teďka vám sem napíšu co jsem asi přidám a můžete mi k tomu napsat svůj názor co si o tom myslíte=)
Tak co se týče knížek tak jsem si velmi oblíbila sérii Podzemí (od které by se mimochodem měl objevit i film) tak jsem přidám nějaké to info=)
A pak herci. To jsem si velmi oblíbila Alexandera Ludwiga a AnnuSophii Robb (kterí společně hráli ve filmu Útěk na Horu čarodějnic=)) tak ty dva si sem určitě dám=))
Tak doufám, že to přijmente ve většině případů pozitivně=) Samozřejmě nynější témata HP, PoP a Posel smrti tu nazaniknou to bych si nemohla dovolit=))
Děkuju všem těm co si to přečetli a již brzy (spíš hlavně o víkendu=D) tu můžete čekat tyto změny=))

Tak takové velmi podobné pocity mám taky=D

1. dubna 2011 v 16:22 ♥Daniel Radcliffe-Různé fotky♥
Řeknu vám,že v tomhle ohledu mám skoro stejný názor=D=D

Jake-Source Code: NY Screening

1. dubna 2011 v 16:21 ♥Jake Gyllenhaal-Různé fotky♥
Tak tady mu to strašně,ale strašně moc sluší!!!=)♥

Nová fotka tria z HP7 část 2.

1. dubna 2011 v 16:17 ♥RS-Fotky z filmu♥
Tak se objevila nová fotka=) Ale zatím v népříliš dobré kvalitě,ale to se určitě brzy změní=)